Yaşam

KLASİK TASARIMLARA EĞLENCELİ DOKUNUŞLAR: LES BENJAMİNS GÖZLÜK KOLEKSİYONU

Yeni üniseks gözlük koleksiyonu daha çağdaş ve havalı stilleri içeriyor; bunlardan ilki markanın imzası olan “Kev Classics”. Daha klasik bir tasarım olan siyah, kahverengi ve kahverengi bağa çerçeveli renk alternatifleri ile sunulan Kev Classic, tasarımında oldukça beğenilen neon sarı, mavi ve kırmızı Kev Classic’in yeni ve daha küçük bir versiyonu olarak tasarlandı. önceki gözlük koleksiyonu.

Şeffaf, pembe, gri, yeşil, parlak siyah, koyu kahve gibi renk seçenekleri ve siyah, mavi, sarı ve kırmızı cam seçenekleriyle Kev Classic’in daha gösterişli ve farklı bir modeli de Les Benjamins’in gözlük koleksiyonuna katıldı. bir boyuta ulaşır.

Les Benjamins’in yeni gözlük tasarımları “Jet” ise pembe cam ve şeffaf pembe çerçeve seçeneklerinin yanı sıra siyah veya mavi cam – siyah asetat çerçeve seçeneklerine sahip. Birbirini tamamlayan mavi cam ve kahverengi çerçeve tasarımı, spordan ilham alan bir tarz olarak şık ve estetik bir görünüm oluşturuyor.

En son tasarımlarından biri olan “Lil Jet”, Jet modelinin daha küçük, daha ince bir yorumu olarak tasarlandı. İki farklı modeli mevcuttur; Siyah camlı klasik siyah asetat çerçeve ve sarı camlı şeffaf gri/yeşil Havana çerçeve…

Tüm Les Benjamins gözlükleri, daha hafif, esnek, çevre dostu ve darbelere karşı dayanıklı olduğu bilinen Naylon lenslerden yapılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu